Změňte vzhled

S podlahami z Plzně budete navýsost spokojeni, neboť přání zákazníků je naší prioritou. V naší nabídce jsou různé krytiny z přírodních materiálů, ale i vinylové, laminátové a PVC. Záleží na vás, co si vyberete, my Vás podpoříme a zdarma zaměříme prostory, provedeme rozpočet a věřte, že naše ceny jsou lidové. Odhoďte předsudky vůči vinylovým […]

S podlahami z Plzně budete navýsost spokojeni, neboť přání zákazníků je naší prioritou. V naší nabídce jsou různé krytiny z přírodních materiálů, ale i vinylové, laminátové a PVC. Záleží na vás, co si vyberete, my Vás podpoříme a zdarma zaměříme prostory, provedeme rozpočet a věřte, že naše ceny jsou lidové. Odhoďte předsudky vůči vinylovým krytinám, protože jsou odolné a výběr dekorů je opravdu široký.

Dekor dřeva

Dnešní doba přeje přírodninám. Jenže takový masiv přijde na dost peněz, takže je tu řešení v podobě vinylových nebo laminátových podlah. Lze si vybrat nejrůznější designy nejen dřeva, ale i mramor, korek nebo klasickou dlažbu. Imitace je tak věrná a přitom lehce udržovatelná, což ocení rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky. Má také perfektní propustnost tepla, proto se hodí i pro spodní vytápění.