Získejte finance za férových podmínek

Jestliže potřebujete peníze, je hned několik možností. Nebudeme je vyjmenovávat všechny, ale určitě Vás napadají. Přemýšleli jste však někdy o tom, že byste mohli peníze vytěžit i z Vašeho automobilu, který byste mohli nadále používat? Naše odborná zastavárna právě tuto službu umožňuje. A je opravdu výhodná. Stačí se s námi spojit, vzít Vaše auto a přijet k nám (případně […]

Jestliže potřebujete peníze, je hned několik možností. Nebudeme je vyjmenovávat všechny, ale určitě Vás napadají. Přemýšleli jste však někdy o tom, že byste mohli peníze vytěžit i z Vašeho automobilu, který byste mohli nadále používat? Naše odborná zastavárna právě tuto službu umožňuje. A je opravdu výhodná. Stačí se s námi spojit, vzít Vaše auto a přijet k nám (případně i my přijedeme za Vámi). My se na Váš vůz podíváme, určíme technický stav, zohledníme pořizovací cenu, značku a další aspekty a řekneme, na kolik peněz Vašeho plechového krasavce oceníme. Vy si pak můžete z této ceny půjčit až 80 % a navíc s vozem stále jezdit! Jednoduchá, avšak efektivní metoda, jak bezpečně přijít k penězům.

Výhodné splátky

Můžeme Vám s klidným svědomím sdělit, že náš splátkový systém je opravdu velice výhodný. Nejen, že máte první splátku zcela zdarma, ale také budete mít ideální podmínky při dalších krocích. Pro více informací nás kontaktujte a my Vám zodpovíme vše podstatné. Od toho jsme mimo jiné tady. Těšíme se na Vás.