Zbavte se problémů z mládí, buďte dospělí

Také patříte k těm, kdo při vzpomínce na svá mladá léta jen kroutí hlavou a jsou rádi, že je již mají za sebou? Chtěli jste se bouřit proti všemu a všem, zákony a občanské povinnosti byly čímsi, co Vás rozhodně netrápilo, domnívali jste se, že je to pro ty ostatní, pro ty bez fantazie. Také […]

Také patříte k těm, kdo při vzpomínce na svá mladá léta jen kroutí hlavou a jsou rádi, že je již mají za sebou? Chtěli jste se bouřit proti všemu a všem, zákony a občanské povinnosti byly čímsi, co Vás rozhodně netrápilo, domnívali jste se, že je to pro ty ostatní, pro ty bez fantazie. Také však již i Vy zjišťujete, že tyto povinnosti bohužel platí pro všechny bez rozdílu?

Udělejte tlustou čáru

Mezi klasiku mezi těmito závazky patří neuhrazené zdravotní pojištění, s nímž pochopitelně ruku v ruce narůstá i penále, dále pak nezaplacené jízdné za cestování v městské hromadné dopravě. Ti, kdo mají zkušenost s letitým odkládáním pokut, již splakali nad výdělkem a rádi by vše již vyřešili. Ovšem, není to jednoduché. Závazky narostly, banka Vám nepůjčí a Váš plat na to jednorázově nestačí. A právě pro Vás je zde nebankovní hypotéka .