Za náš hardware stoprocentně ručíme

Outsourcing je v současné době velmi moderní, pronajímají se nejenom služby různých marketingových agentur, ale také třeba IT specialistů. I naše společnost Vám nabízí určitou formu outsourcingu, a to v podobě pronájmu hardwaru, který představuje jak virtuální, tak i dedikovaný nebo managed server. Na nás se můžete spolehnout Dedikovaný server si u nás […]

Outsourcing je v současné době velmi moderní, pronajímají se nejenom služby různých marketingových agentur, ale také třeba IT specialistů. I naše společnost Vám nabízí určitou formu outsourcingu, a to v podobě pronájmu hardwaru, který představuje jak virtuální, tak i dedikovaný nebo managed server.

Na nás se můžete spolehnout

Dedikovaný server si u nás můžete pronajmout za velmi výhodných podmínek. Nejde jen o atraktivní ceny pronájmu, ale zejména o možnost přístupu ke špičkovým technologickým zařízením a také ke čtyřiadvacetihodinovému servisu, díky kterému zajišťujeme bezproblémový chod našeho zařízení. Kromě toho, že za náš hardware stoprocentně ručíme, pak ručíme i za jeho opravy, které jsou plně v naší režii. Můžete se tudíž spolehnout, že případnou závadu nikdy nepocítíte, a to nejenom díky naší kapacitě, ale také profesionalitě.