Vznik hry

Naše Goodgame pokerová místnost skýtá mnoho zábavy. Tato karetní hra se poprvé objevila už v 19. století, ale o přesném původu se vedou dohady. Může být stejně tak irský, jako francouzský nebo německý. Nicméně konečná podoba se vyvinula v minulém století v USA. Cílem hry je získat co nejlepší karetní kombinace, počínaje vysokou kartou a […]

Naše Goodgame pokerová místnost skýtá mnoho zábavy. Tato karetní hra se poprvé objevila už v 19. století, ale o přesném původu se vedou dohady. Může být stejně tak irský, jako francouzský nebo německý. Nicméně konečná podoba se vyvinula v minulém století v USA. Cílem hry je získat co nejlepší karetní kombinace, počínaje vysokou kartou a konče royal flash (postupka v jedné barvě od 10 do A).

Existující limity

V super hry pro kluky, stejně jako v jiných verzích hry, existují určité limity. Může být pevný limit, žádný limit anebo pot limit. Zahrát si můžete dvě varianty. Tou první je nejoblíbenější Texas hold’em a tou druhou hra s pěti kartami přímo v ruce. Způsobů hry je také několik. Patří sem cash game, sit &go a turnaje. Dokážete svou chytrostí a odvahou přehrát soupeře?