Významné stavby

Při mnoha významných stavbách se realizátoři neobejdou bez našich plošin. Ať se jedná o obchodní domy, sportovní a relaxační centra i zimní stadiony. Tyto budovy se vyznačují vysokou výškou a budovatelé jsou rádi, že mohou využít služeb naší společnosti. A pro nás je to příležitost, ve které můžeme ukázat, co naše stroje umí a také […]

Při mnoha významných stavbách se realizátoři neobejdou bez našich plošin. Ať se jedná o obchodní domy, sportovní a relaxační centra i zimní stadiony. Tyto budovy se vyznačují vysokou výškou a budovatelé jsou rádi, že mohou využít služeb naší společnosti. A pro nás je to příležitost, ve které můžeme ukázat, co naše stroje umí a také Vám to ukáží. Také spolupracujeme s dodavateli staveb.

Ceník je dostupný všem

Náš ceník služeb je dostupný všem, ceny pronájmu nejsou přehnané, ale můžete si nechat nabídku rozmyslet a porovnat ji s konkurenčními firmami v regionu. Uvidíte sami, že se vrátíte s radostí k nám a přijmete nabídku na pronájem plošin. Olomouc sice není velké město, ale nabízí pronájmy, které konkurují těm ve velkých městech celé republiky, Takže využijte i když jste například z Čech.