Vyrábíme je z kvalitního materiálu

U nás se můžete setkat se zimními zahradami pouze z kvalitního materiálu, a tím je hliník. Je sice dražším, avšak nejlepším a tedy nejvhodnějším materiálem. Nevadí mu vlhkost, která by se tam dostala z pěstování kytek a další zeleně, je trvanlivý. Potřebuje pouze nalakovat, další údržbu nevyžaduje. Nevyrábíme je z plastů, protože plast nepovažujeme za vhodný materiál. Dostanete […]

U nás se můžete setkat se zimními zahradami pouze z kvalitního materiálu, a tím je hliník. Je sice dražším, avšak nejlepším a tedy nejvhodnějším materiálem. Nevadí mu vlhkost, která by se tam dostala z pěstování kytek a další zeleně, je trvanlivý. Potřebuje pouze nalakovat, další údržbu nevyžaduje. Nevyrábíme je z plastů, protože plast nepovažujeme za vhodný materiál.

Dostanete je od nás z hliníku

Naše zimní zahrady vyrábíme výhradně z hliníku, neboť je to ideální materiál pro tyto účely. Dobře se hodí i do vlhkého prostředí, které mu vůbec nevadí. Pokud si je budete přát, jsme vám k dispozici. Navštívíme vás a poradíme, zda ve vašem případě je vhodné takový projekt realizovat. Pokud ano, můžeme se do toho pustit. Věříme, že s naší prací budete spokojeni.