Všude na očích

Jezdíte hodně vaším firemním vozem na různé pracovní cesty, schůzky, jednání? A co třeba vaši zaměstnanci, používají k pracovním účelům firemní vozidla? A není škoda, že křížem krážem křižujete české luhy a háje, někdy logicky i zahraniční lokace a vaše vozítka zůstávají bez povšimnutí? Není škoda, že se vaše firma neprezentuje novým neotřelým způsobem? Jenom […]

Jezdíte hodně vaším firemním vozem na různé pracovní cesty, schůzky, jednání? A co třeba vaši zaměstnanci, používají k pracovním účelům firemní vozidla? A není škoda, že křížem krážem křižujete české luhy a háje, někdy logicky i zahraniční lokace a vaše vozítka zůstávají bez povšimnutí? Není škoda, že se vaše firma neprezentuje novým neotřelým způsobem? Jenom si představte, že byste si chytře nechali opatřit kvalitní reklamu na všechno, co se u vás v podniku hýbe! K polepům aut Karlovy Vary byste si mohli jednoznačně přičíst okamžité reakce okolí, kde se budete zrovna pohybovat! Každý hned bude vědět, s kým má tu čest, když vás bude na vašich cestách na kapotě provázet firemní logo, název společnosti, nebo vkusně zpracovaný designový motiv, podle našeho návrhu. Je jednoduché používat kvalitní věci, když je máte na dosah!

Je to na vás

Každý dobrý podnikatel ví, že investovat do vlastní propagace se vyplatí! Otázkou ale zůstává do jaké? Nevyhazujte finanční prostředky na produkty, které nikoho neosloví! Volte rychlou a spolehlivou cestu, volte naše studio!