Vaříte často

Možná už jste to někdy zažili. Běháte s metrem po místnosti a řešíte, jak umístit nábytek, který evidentně umístit nelze, protože byl zakoupen pro místnost větších rozměrů. Proto při výběru kuchyňské linky, a nejen jí, pečlivě a důsledně vycházejte ze správných rozměrů místnosti. Zakoupit a nastěhovat velkou kuchyňskou linku do malé kuchyně se může později jevit […]

Možná už jste to někdy zažili. Běháte s metrem po místnosti a řešíte, jak umístit nábytek, který evidentně umístit nelze, protože byl zakoupen pro místnost větších rozměrů. Proto při výběru kuchyňské linky, a nejen jí, pečlivě a důsledně vycházejte ze správných rozměrů místnosti. Zakoupit a nastěhovat velkou kuchyňskou linku do malé kuchyně se může později jevit jako velký a těžko řešitelný problém.
Nechcete-li po vzoru Pata a Mata upravovat zakoupenou kuchyňskou linku pomocí kladiva, pilky a sekery, mějte na paměti, že při výběru nábytku a zvláště kuchyňské linky platí dvojnásob staré české přísloví: dvakrát měř a jednou řež.

I přes atypický rozměre kuchyně se na nás obracejte!

Šťastnou ruku při volbě vaší nové kuchyňské linky. Vše co nevíte, vám povíme my, a rádi: