V létě vám pomůže stínící technika

Pořiďte si i vy zimní zahradu Zimní zahrady od firmy ALUSYSTEMS vám nabídnou tu nejvyšší kvalitu a komfort na trhu. Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, který zaručuje dlouholetou výdrž zahrad a vysoký komfort. Hliníkový systém je převzat od německého výrobce TS-Aluminium. Díky tomu je vysoce spolehlivý a prověřený mnoha zákazníky. Zimní zahrada je vhodná nejen […]

Pořiďte si i vy zimní zahradu

Zimní zahrady od firmy ALUSYSTEMS vám nabídnou tu nejvyšší kvalitu a komfort na trhu. Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, který zaručuje dlouholetou výdrž zahrad a vysoký komfort. Hliníkový systém je převzat od německého výrobce TS-Aluminium. Díky tomu je vysoce spolehlivý a prověřený mnoha zákazníky.

Zimní zahrada je vhodná nejen k rodinným domům

Díky tomu, že jsou naše zimní zahrady postaveny z hliníku, je jejich údržba velice jednoduchá a levná. Naši odborníci vám poradí v každé vaší otázce a provedeme vás výstavbou od 3D návrhu na PC až k předání dostavěné zahrady přímo vám.

Velké množství doplňků

Kromě samotné konstrukce vám můžeme nainstalovat i různé doplňky pro ještě příjemnější zimní zahrady. Jsou to ruční nebo automatické stínící systémy, regulace topení a klimatizace a osvětlení.