Učební pomůcky dostanou naši žáci od nás

Jak se dostat do naší autoškoly Praha? Je to zcela jednoduché. Postačí si vyplnit přihlášku, k ní přiložit potvrzení praktického lékaře, že jste zdravotně způsobilí k řízení motorových vozidel a můžeme začít. Nikdo nemusí mít strach. Lehká nervozita na začátku je normální a brzy pomine. Pak se již k nám začnete těšit. Naši instruktoři budou […]

Jak se dostat do naší autoškoly Praha? Je to zcela jednoduché. Postačí si vyplnit přihlášku, k ní přiložit potvrzení praktického lékaře, že jste zdravotně způsobilí k řízení motorových vozidel a můžeme začít. Nikdo nemusí mít strach. Lehká nervozita na začátku je normální a brzy pomine. Pak se již k nám začnete těšit. Naši instruktoři budou stále s vámi.

Zvládnete i řízení v hustém provozu

Přijďte se k nám informovat na autoškolu Praha. Nabízíme kurzy na osobní vozidla a na motocykly.  Nejezděte načerno, nevyplatí se to. Ohrožujete sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu. Nejprve si udělejte řidičský průkaz a teprve potom se můžete pustit sami na silnici. K závěrečným zkouškám vás velmi dobře připravíme. Kdo má zájem, nechť se na nás kdykoliv obrátí.