Teplíčko a pohodlíčko

Když se někdo rozhodně jezdit na kole, není na tom nic divného. Dokonce je to dnes i hodně v módě. Jen je potřeba se zamyslet nad tím, co máme na sobě a na čem jezdíme. Je to velmi důležité nejen z důvodu bezpečnosti, ale také kvůli našemu zdraví. Už dávno jsem říkala mé kamarádce, […]

Když se někdo rozhodně jezdit na kole, není na tom nic divného. Dokonce je to dnes i hodně v módě. Jen je potřeba se zamyslet nad tím, co máme na sobě a na čem jezdíme. Je to velmi důležité nejen z důvodu bezpečnosti, ale také kvůli našemu zdraví. Už dávno jsem říkala mé kamarádce, že zvolit termo-prádlo od firmy Craft je velmi vhodné. Od té doby co ho používá, je velmi spokojená a zatím nebyla nemocná.

Kamarádky na výletě

Andrea s Jolanou se rozhodly vyrazit na výlet. Nenapadlo je nic jiného, jak také jinak, než že se vydaly na výlet kolmo. Ono také kolo patřilo neodmyslitelně do jejích životů a obě ho opravdu milovaly. Už od útlého věku ale slýchaly, zejména od svých maminek, že vhodně se na kolo ustrojit je základem jejich zdraví. Proto nedaly dopustit na oblečení Craft, které je nikdy nezklamalo, a ony věděly, že s ním jim bude teplo.