Skvělý servis!

Pouze u nás se můžete spolehnout, že Váš automobil bude schopen se vrátit do silničního provozu v plné síle a v plném nasazení. Bez technických vad a jiný nepříjemností. Náš tým odborníků z automobilové oboru ví, jak s nimi správně zacházet, takže se Vám dostaví jen těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších služeb! O tom se Vám […]

Pouze u nás se můžete spolehnout, že Váš automobil bude schopen se vrátit do silničního provozu v plné síle a v plném nasazení. Bez technických vad a jiný nepříjemností. Náš tým odborníků z automobilové oboru ví, jak s nimi správně zacházet, takže se Vám dostaví jen těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších služeb! O tom se Vám ani nezdálo! Pro více informací nás kontaktujte a dozvíte se mnohem více detailnějších věcí!

Jedinečnost v podobě autosalonu!

CAR POINT Volkswagen autosalon je raritou! Nejen, že podléhá normě ISO 9001, ale také všem komplikovaným a těžce získatelným evropským normám! Vše funguje na bázi původního německého koncernu této značky, takže o kvalitu a celkový dojem nemusíte mít strach! Těšíme se na Vaši blízkou návštěvu a výběr či servis Vaše pokladu!