Samostatný software i celé konferenční sály

Společnost Gesto Communications vám přináší široké výhody při uplatňování videokonferenčních systémů Polycom. Od samostatného softwaru po celé komplexní projekty na klíč. Díky videokonferenci můžete ušetřit i velké obnosy peněz, protože doba návratnosti investice do videokonferenčního systému bývá mezi 6 až 7 měsíci. Více jak polovina uživatelů uvádí úsporu cestovních nákladů, navíc, pro práci top managementu […]

Společnost Gesto Communications vám přináší široké výhody při uplatňování videokonferenčních systémů Polycom. Od samostatného softwaru po celé komplexní projekty na klíč. Díky videokonferenci můžete ušetřit i velké obnosy peněz, protože doba návratnosti investice do videokonferenčního systému bývá mezi 6 až 7 měsíci. Více jak polovina uživatelů uvádí úsporu cestovních nákladů, navíc, pro práci top managementu firmy je efektivnější komunikace a úspora času ještě více signifikantní, než úspora financí. Na www.gestocomm.czse dozvíte, pro jaké typy prostředí se videokonference dají využít. Jedná se o ISDN (H.320) i TCP/IP přes LAN/WAN (H.323 nebo SIP).

Projekty na klíč nám nejsou cizí

To ale stále není vše, zařízení Polycom přináší nový přístup People+Content (lidé a dokumenty), kde mimo standardního přenosu video signálu mluvčího People (lidé) je současně s pomalejšími změnami a větším rozlišením (až XGA) přenášen i druhý video signál obrazovky vašeho notebooku nebo PC Content (dokumenty). Gesto Communications je pro vás ideálním partnerem pro získání systémů Polycom.