Prostor pro propagaci Vašich nájemníků

Jste-li majitelem obchodních prostor, jistě se na Vás nájemníci často obracejí s žádostí o možnost umístění reklamy ve vstupních halách a dalších prostorách objektu. Každý provozovatel obchodu nebo poskytovatel služeb na sebe potřebuje co nejdříve a co nejvíce upozornit a nalákat potenciálního zákazníka. Máme pro Vás v tomto směru jednoduché a poměrně nenákladné řešení. Jednoduchou cestou […]

Jste-li majitelem obchodních prostor, jistě se na Vás nájemníci často obracejí s žádostí o možnost umístění reklamy ve vstupních halách a dalších prostorách objektu. Každý provozovatel obchodu nebo poskytovatel služeb na sebe potřebuje co nejdříve a co nejvíce upozornit a nalákat potenciálního zákazníka. Máme pro Vás v tomto směru jednoduché a poměrně nenákladné řešení.

Jednoduchou cestou ke spokojenosti všech

Projděte si naši nabídku stojanů na prospekty. Nabízíme široké spektrum zásobníků na letáky, které lze umístit na zeď nebo na zem. V druhém případě mohou být zásobníky otočné nebo různě prostorově zpracované. Navíc nabízíme různé materiály a provedení tak, aby co nejvíc vyhovovaly charakteru prostor. A co takhle nabídnout držáky na letáky do výloh, kde mohou nájemníci dle potřeb měnit obsah a přizpůsobovat ho aktuální situaci? Možnosti jsou nepřeberné a jistě si vyberete takovou, která uspokojí Vás i Vaše nájemníky.