Potápějící se loď

Občas si také tak připadáte? Stárnete a roky utíkají čím dál tím rychleji? Zdá se vám to, že už se nikdy nezastaví. Nezastaví, to máte pravdu, ale takto to rychle pluje celý váš život, jenom v pozdějším věku si to člověk trochu jinak uvědomuje. Je to trochu pesimistické, ale bohužel s těmito fakty se člověk opravdu […]

Občas si také tak připadáte? Stárnete a roky utíkají čím dál tím rychleji? Zdá se vám to, že už se nikdy nezastaví. Nezastaví, to máte pravdu, ale takto to rychle pluje celý váš život, jenom v pozdějším věku si to člověk trochu jinak uvědomuje. Je to trochu pesimistické, ale bohužel s těmito fakty se člověk opravdu musí smířit, protože tomu tak je a zřejmě to nebude jinak. Koneckonců vždy by si měl člověk připustit tu pro někoho hrozivou skutečnost, že jednou zde na tomto světě už nebudeme. Ovšem dokud tady vládneme, pak bychom si to měli právě tím více užívat a být spokojeni i s maličkostmi, které nás v životě potkávají. Nebuďte jako ta potápějící se loď ale jako květina, která ve stáří ještě více rozkvete.

Žijeme jen jednou

Ano tohle heslo platí opravdu dokonale, takže jakmile přijdete domů, pak pohlaďte své děti, ať mají deset let, dvacet nebo třeba třicet či padesát a řekněte jim, že je máte rádi. Pak si dejte pořádný sex s partnerem, protože to sbližuje, pokud už by nemohl, pak přejděte na trochu jinou metodu. Prášky fungují vždy a jsou zcela nevinné. Erektilní dysfunkce totiž potkává muže v každém věku ne jenom v těch starších letech našeho života.