Popularita bílého sportu

Dnešní potenciál má z čeho čerpat, historie bílého sportu se píše v českých zemích už v době první republiky a je to slavná historie i sportovci, kteří se o ni postarali. Stránky tenis on line jsou v aktuálním obraze i s články z historie. Přehledné informace Přihlaste se k nám na stránkytenis on line a buďte s námi v jednom […]

Dnešní potenciál má z čeho čerpat, historie bílého sportu se píše v českých zemích už v době první republiky a je to slavná historie i sportovci, kteří se o ni postarali. Stránky tenis on line jsou v aktuálním obraze i s články z historie.

Přehledné informace


Přihlaste se k nám na stránkytenis on line a buďte s námi v jednom týmu. Dostaneme Vás na kvalifikační turnaje, tyto zápasy nepřenášejí žádná média a informace z nich bývají často napjatější, i ty nejslavněji obsazené přinesou nečekaná překvapení. Je dost zajímavé sledovat průběh hry hráče z žebříčku z první poloviny a hráče za první stovkou, a pokud se zápas vyvíjí zcela opačně, vtáhne Vás to do hry a hned si přitom najdete aktuální kariéru a životopis o neznámém soupeři.