Politické strany tuto metodu využívají už léta

Každý, kdo by si přál udělat si levnou, ale účinnou reklamu, je v naší firmě vítán. Dodejte nám své logo, či jen nápis a my ho umístíme na textilní výrobek, který si sami určíte. Potisk triček je vhodný pro malé firmy, neziskové organizace, ale využívají ho i politické strany. Stačí se jen zajít podívat na […]

Každý, kdo by si přál udělat si levnou, ale účinnou reklamu, je v naší firmě vítán. Dodejte nám své logo, či jen nápis a my ho umístíme na textilní výrobek, který si sami určíte. Potisk triček je vhodný pro malé firmy, neziskové organizace, ale využívají ho i politické strany. Stačí se jen zajít podívat na jakýkoliv mítink před volbami, a sami se přesvědčit, jak účinná tato metoda je.

Hodí se i na dárkové předměty

Samozřejmě, že nenabízíme pouze potisk textilu, ale díky tomu, že využíváme moderní metody, jsme schopni využít k propagaci i různé upomínkové předměty. Klasické propisky, klíčenky, USB disky, igelitové tašky nebo hrnečky se nabízejí sami. Pochopitelně záleží jen na Vás, co si z naší nabídky vyberete. My Vám můžeme pouze podat pomocnou ruku v podobě dobrých rad.