Natrhané či samosběr. Rozhodněte se, co vám bude nejvíce vyhovovat

Už jste o nás slyšeli? V tom případě byste v sezónním období měli co nejdříve vyrazit k nám a nakoupit si co největší množství těch nejlepších jahod za ty nejnižší ceny. U nás najdete opravdovou kvalitu, která se hledá opravdu těžce, ale my vám ji poskytujeme za velmi přátelské ceny. Nakupte si přesně takové množství, […]

Už jste o nás slyšeli? V tom případě byste v sezónním období měli co nejdříve vyrazit k nám a nakoupit si co největší množství těch nejlepších jahod za ty nejnižší ceny. U nás najdete opravdovou kvalitu, která se hledá opravdu těžce, ale my vám ji poskytujeme za velmi přátelské ceny. Nakupte si přesně takové množství, které vám vyhovuje, nebo si u nás nasbírejte kousky, které vám nejvíce budou vyhovovat a chutnat. Natrhané dopředu či váš volný samosběr? U nás si můžete vybrat, cokoli vám jen bude vyhovovat.

Český prodejce, který vás velmi mile překvapí

Už jste někdy jedli kvalitní a nejchutnější české jahody? Ne? Tak v tom případě byste se měli podívat na naše webové stránky, kde najdete nejrůznější informace o naší společnosti a naši nabídce a následně za námi přijet a nakoupit si vyhovované množství za ty nejnižší ceny. Naše společnost patří mezi nejlepší české pěstitele a prodejce, proto byste měli tuto nabídku, co nejdříve využit, udělat radost vašim chuťovým buňkám a uvidíte, že nikam jinam se už pro tyto kousky vracet nebudete.