Modelujte postavičky

Rádi byste svůj dort dozdobili nějakými postavičkami, lístky růží a mnohými dalšími produkty? Máte nejrůznější nápady, jak byste mohli své výtvory dozdobit? Pokud ano, tak je neváhejte realizovat pomocí takové suroviny, která si říkává marcipánová hmota. Můžete i totiž připravit opravdu kvalitní surovinu výborné chuti, která je tvořena mandlemi a cukrem a z ní modelovat cokoliv […]

Rádi byste svůj dort dozdobili nějakými postavičkami, lístky růží a mnohými dalšími produkty? Máte nejrůznější nápady, jak byste mohli své výtvory dozdobit? Pokud ano, tak je neváhejte realizovat pomocí takové suroviny, která si říkává marcipánová hmota. Můžete i totiž připravit opravdu kvalitní surovinu výborné chuti, která je tvořena mandlemi a cukrem a z ní modelovat cokoliv se vám zalíbí. Můžete být skutečně velice kreativní, fantazii se totiž v cukrářském oboru meze rozhodně nekladou. Pořiďte si tedy tuto základní cukrářskou surovinu a vyzkoušejte si vymodelovat a vypracovat různé květy, srdíčka, číslovky a tak podobně, zkrátka cokoliv, co vás jenom napadne.

Kompletní potah

Pomocí této hmoty můžete také vytvořit potah celého dortu. Je ale třeba, aby to bylo v jiném poměru, a to v takovém, kde je vyrovnané množství mandlí a cukru. S takovouto surovinou potáhnete svůj dort již bez problémů. Nakupte u nás potřebné suroviny a začněte tvořit, uvidíte, že pečení dortů pro vás bude ještě větší zábava. Budete totiž moci popustit uzdu své kreativitě.