Máme rádi české firmy

Dnes je zcela běžné, že drtivá většina veškerého zboží, které je k dostání na pultech našich obchodů, pochází z Číny. Je jen stěží uvěřitelné, že při všech nákladech, které vznikají s dopravou onoho zboží, je stále ještě levnější než to, které je vyrobeno u nás. Nicméně, zřejmě je tomu tak. O to příjemnější je zjištění, že stále ještě […]

Dnes je zcela běžné, že drtivá většina veškerého zboží, které je k dostání na pultech našich obchodů, pochází z Číny. Je jen stěží uvěřitelné, že při všech nákladech, které vznikají s dopravou onoho zboží, je stále ještě levnější než to, které je vyrobeno u nás. Nicméně, zřejmě je tomu tak. O to příjemnější je zjištění, že stále ještě lze najít české firmy, které prodávají a dodávají skutečně české výrobky.

Nakupujeme u „našich“

Jednou z těchto firem je i firma Sepos, která se zabývá prodejem interiérových dveří zhotovených na míru Vašim zárubním, Vašemu interiéru. Velké plus, které hovoří jednoznačně pro nákup u této české firmy, je kromě bohaté nabídky provedení dveří a jejich kování také první místo v žebříčku Štiky českého byznysu, který hodnotí úspěch a výsledky firmy dle skutečně objektivních měřítek.