Máchovo jezero chatky

Pokud uvažujete, která rekreační oblast by byla nejvhodnější pro vaši letošní dovolenou s rodinou či s přáteli, pak nabízíme Máchovo jezero chatky. Naleznete zde vše, co je potřeba pro trávení volných chvil. Máte rádi sport? Pak vás uspokojí zdejší volejbalová a tenisová hřiště. Cyklisté ocení zdejší půjčovnu kol. Rádi se koupete? Máchovo jezero je vzdáleno […]

Pokud uvažujete, která rekreační oblast by byla nejvhodnější pro vaši letošní dovolenou s rodinou či s přáteli, pak nabízíme Máchovo jezero chatky. Naleznete zde vše, co je potřeba pro trávení volných chvil.

Máte rádi sport? Pak vás uspokojí zdejší volejbalová a tenisová hřiště. Cyklisté ocení zdejší půjčovnu kol. Rádi se koupete? Máchovo jezero je vzdáleno 15 minut pěšky od rekreačního střediska Máchovo jezero chatky. Dáváte přednost spíše kulturnímu vyžití? V okolí se nachází hrady, zámky a muzea, která můžete s rodinou navštívit.

Místo vhodné pro každého


Rekreační středisko Máchovo jezero chatky je vhodné pro každého. Odpočinou si zde malí i velcí a všichni si zde najdou oblíbenou zábavu. Objednávejte ubytování u nás a zažijete skvělou dovolenou.