Krása ukrytá ve změti křivek

Je pravdou, že řekne-li se slovo umění, každý si pod tímto slovem představí něco trochu jiného. Jeden v něm vidí oblé tvary ručně vyrobených soch a impresionistická díla od Clauda Moneta, druhý zase barevnou tečku uprostřed bílého papíru, nebo změť různé poházených křivek. Umění je holt uměni. Co je vlastně IN? Moderní je […]

Je pravdou, že řekne-li se slovo umění, každý si pod tímto slovem představí něco trochu jiného. Jeden v něm vidí oblé tvary ručně vyrobených soch a impresionistická díla od Clauda Moneta, druhý zase barevnou tečku uprostřed bílého papíru, nebo změť různé poházených křivek. Umění je holt uměni.

Co je vlastně IN?

Moderní je v podstatě všechno, i když je pravdou, že současná generace dává přednost jednoduchosti a minimalismu před kýčem. Proto vyhledávají jednoduché geometrické tvary i u moderních obrazů. Samozřejmě libujete-li si ve starožitnostech, klidně v tom vesele pokračujte dál, máte-li totiž vybavený byt v právě v tomto duchu, je to v pořádku, moderní doba totiž přeje individualitě.

Fotoobrazy, další obrovský hit

Obrazy, které jsou nyní v kurzu, jsou vlastně fotografie přenesené na plátno, které je zarámované. Předměty denní potřeby, mísa s ovocem, ale i památky, to vše můžete najít právě přenesené na obraze.