Když nevíte, jak na to

Nemáte příliš velké zkušenosti se seznamováním a tak marně přemýšlíte, jak oslovit holku, která se vám líbí? Chystáte si řeč, postoj před zrcadlem, trénujete rádoby ledabylou intonaci a vše se zdá být perfektní. Ovšem pouze do chvíle než ji spatříte a skolí vás, jako už nespočetněkrát, ta zatracená a nechtěná tréma. Ukažte své pravé […]

Nemáte příliš velké zkušenosti se seznamováním a tak marně přemýšlíte, jak oslovit holku, která se vám líbí? Chystáte si řeč, postoj před zrcadlem, trénujete rádoby ledabylou intonaci a vše se zdá být perfektní. Ovšem pouze do chvíle než ji spatříte a skolí vás, jako už nespočetněkrát, ta zatracená a nechtěná tréma.

Ukažte své pravé „já“

Nepropadejte panice, určitá nervozita je namístě, ostatně je to důsledek toho, že vám dotyčná není lhostejná. Jinak ale všechny ostatní připravené scénáře a nahodilé situace hoďte za hlavu. Jediné nepsané pravidlo, jímž byste se měli řídit, je přirozenost. Buďte zkrátka sám sebou, klidně rozpačitý stydlín a popleta, jste – li takový. Možná svou vyvolenou pobavíte a okouzlíte právě a přesně tím.