Kam to všechno vyhodit

Rekonstruujete koupelnu nebo třeba kuchyň nebo přestavujete celé křídlo své firmy a potřebujete se zbavit spousty sutin a jiných věcí, které nevíte kam vyhodit? Tak to jste tu na správném místě. Odvoz a likvidace odpadu Praha je tu právě pro tyto případy. Všechno, co potřebujete odvézt a čeho se chcete zbavit, naházíte do námi […]

Rekonstruujete koupelnu nebo třeba kuchyň nebo přestavujete celé křídlo své firmy a potřebujete se zbavit spousty sutin a jiných věcí, které nevíte kam vyhodit? Tak to jste tu na správném místě. Odvoz a likvidace odpadu Praha je tu právě pro tyto případy. Všechno, co potřebujete odvézt a čeho se chcete zbavit, naházíte do námi přivezených kontejnerů a my už Vás toho všeho zbavíme a všechno odvezeme.

Někdy se nám toho nahromadí hodně a co pak s tím

Někdy se může stát, že se Vám i spousta nepotřebných věcí nahromadí třeba ve sklepě nebo na půdě a pak jednoho dne zjistíte, že potřebujete danou místnost vyklidit a najednou nevíte, kam se vším tím harampádím. No a i pro tyhle případy jsme tu my. Všechen Váš odpad odvezeme a zlikvidujeme k Vaší spokojenosti. Dokonce Vám nabízíme i své služby při vyklízení daných prostor. Kontaktujte nás a vyzkoušejte sami.