Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů

S našimi podložkami pod židle jste se již jistě setkali. Jejich úkolem je chránit vaše podlahy a předcházet jejich zbytečnému poškození. Vybírají se dle druhu podlahy, na které mají být umístěny. Ty se člení na měkké a tvrdé. K měkkým patří hlavně všechny koberce. Parkety, linolea, dlažba nebo plovoucí podlaha patří k těm tvrdým. U […]

S našimi podložkami pod židle jste se již jistě setkali. Jejich úkolem je chránit vaše podlahy a předcházet jejich zbytečnému poškození. Vybírají se dle druhu podlahy, na které mají být umístěny. Ty se člení na měkké a tvrdé. K měkkým patří hlavně všechny koberce. Parkety, linolea, dlažba nebo plovoucí podlaha patří k těm tvrdým. U nás je máme všechny k dispozici.

Objednávejte si je u nás

Potřebujete podložky pod židle? V takovém případě bude zapotřebí se vydat k nám. My vám je nabídneme ve všech typech. U nás si určitě vyberete ty správné, které budete potřebovat. Pokud si nebudete vědět rady, naši odborníci vám poradí. Podají vám i další potřebné informace. Na jejich základě již pak nebudete mít problém si z nich vybrat ty pravé.