Jak na věc

Starými a opotřebovanými garnýžemi jste zaplnili celý kontejner na odpadky. Rozhodli jste se, že na věc půjdete od lesa. Prostředí, ve kterém budete nyní bydlet, bude zcela jiné, pokrokové, proaktivní a bude hýřit novinkami i zajímavými doplňky. Nějaké nápady už máte v rukávu a brzy dojdou realizace. V dokonalosti je krása Garnýže,to je to, co […]

Starými a opotřebovanými garnýžemi jste zaplnili celý kontejner na odpadky. Rozhodli jste se, že na věc půjdete od lesa. Prostředí, ve kterém budete nyní bydlet, bude zcela jiné, pokrokové, proaktivní a bude hýřit novinkami i zajímavými doplňky. Nějaké nápady už máte v rukávu a brzy dojdou realizace.

V dokonalosti je krása

Garnýže,to je to, co nesmíme pořizovat naprosto bez rozmyslu. Vaše nové super záclony, zástěny a voály si zaslouží instalaci stoprocentně v duchu doby. Projděte si módní katalogy a vyberte si. Trh je plný zajímavých instalačních souprav, které vám pomohou se stíněním i clonou, také s dokonalou aranží záclon. S poradci, bytovými architekty, specialisty na bydlení, designéry nebo návrháři to nebude nic těžkého. Budou mít zajisté i mnoho dalších skvělých nápadů k zlepšení a modernizaci vašeho bydlení.