Jak jít požádat o ruku?

Samozřejmě s kytkou a klenotem. Sebevědomě, v obleku a s připravenou řečí má muž šanci. Ale se snubními prsteny se zdržovat nemusí, neboť si je ráda vybere každá nevěstinka raději sama. Také záleží na jejich velikosti, které se musí umět dobře změřit a že vyberou lépe ženy než muži, to je bez debat. Ovšem nejlepší je dělat první […]

Samozřejmě s kytkou a klenotem. Sebevědomě, v obleku a s připravenou řečí má muž šanci. Ale se snubními prsteny se zdržovat nemusí, neboť si je ráda vybere každá nevěstinka raději sama. Také záleží na jejich velikosti, které se musí umět dobře změřit a že vyberou lépe ženy než muži, to je bez debat. Ovšem nejlepší je dělat první kroky pěkně pospolu, ruku v ruce.

Co vyrýt a jakým písmem

Na snubní prsteny můžete také nechat umístit rytí, dokonce si můžete vybrat i písmo a jeho velikost. Text i symboly lásky nebo znaky, které budou na nich navždy, je potřeba dobře promyslet. Chcete dostat dárky za vaši objednávku? Ne, není to vtip, ale skvělá nabídka některých podnikavých služeb – rytí, také krabička a navíc ještě třeba doprava zdarma. To si necháte líbit, co říkáte?