Hledáme možnost spolupráce

Hledáme možnost spolupráce s každým, kdo pro to má vhodné prostory a to například svojí vlastní cukrárnu, stánek, nebo místo v obchodním domě. Přidejte se k nám a začněte si vydělávat prodejem našich produktů, mezi které patří mimo jiné i kopečková a točená česká zmrzlina té nejvyšší kvality. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, pak […]

Hledáme možnost spolupráce s každým, kdo pro to má vhodné prostory a to například svojí vlastní cukrárnu, stánek, nebo místo v obchodním domě. Přidejte se k nám a začněte si vydělávat prodejem našich produktů, mezi které patří mimo jiné i kopečková a točená česká zmrzlina té nejvyšší kvality. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, pak vám nabízíme reklamní podporu a to hned na několika místech najednou. Na portále seznam, v tisku, a na billboardech.

Zákazníci chtějí kvalitu

Zákazníci chtějí kvalitu, kterou vy jim pomocí našich produktů rozhodně můžete nabídnout. Kde jinde si budou moci koupit zmrzlinu pro diabetiky, nebo Acai, která obsahuje největší množství antioxidantů. Budou moci mlsat zdravě a to dokonce i ti, kdož si za normálních okolností musí sladkosti a mlsání odříci. Konečně si bude moci pochutnat každý. Začněte s námi spolupracovat i vy.