Co nám říká květen?

Květen je překrásný měsíc! Všechno v přírodě ožívá, stromy překrásně pučí, nám se chce vyběhnout bosky na trávu, sluníčko přidává na své síle a jeho paprsky nás božsky líbají na líčka! Ano, i tací jsou zrozenci ve znamení býka! Sestavte si svůj horoskop! I oni jsou plné chuti k životu, jsou optimističtí a citliví! Když však zaseknou, […]

Květen je překrásný měsíc! Všechno v přírodě ožívá, stromy překrásně pučí, nám se chce vyběhnout bosky na trávu, sluníčko přidává na své síle a jeho paprsky nás božsky líbají na líčka! Ano, i tací jsou zrozenci ve znamení býka! Sestavte si svůj horoskop! I oni jsou plné chuti k životu, jsou optimističtí a citliví! Když však zaseknou, nikdo s nimi nehne. Nechte je chvilku vychladnout, oni skloní tu svoji načuřenou hlavu a budou opět jako beránci!

Silná individualita

Máte přítelkyni narozenou v květnu? Pak pro ni bude právě horoskop býk! Ptáte se, zda vám váš vztah vydrží? Zda spolu proplujete všemi překážkami? Pak se již více těmito otázkami netrapte a zadejte nám práci, kterou vám profesionálně zpracujeme do jasné předpovědi a sumarizace!