Čas na důkladný odpočinek

Chcete si odpočinout po dlouhém a náročném pracovním týdnu? Jste unavení, máte ztuhlé svaly, a potřebujete nějakou snadno dostupnou vzpruhu? Vyzkoušejte relaxaci ve vířivé vaně, kterou si můžete koupit i přímo k sobě domů. Nemusíte se o svůj odpočinek dělit s cizími lidmi, jako je tomu v případě veřejných relaxačních center. U nás si snadno vyberete svého odpočinkového […]

Chcete si odpočinout po dlouhém a náročném pracovním týdnu? Jste unavení, máte ztuhlé svaly, a potřebujete nějakou snadno dostupnou vzpruhu? Vyzkoušejte relaxaci ve vířivé vaně, kterou si můžete koupit i přímo k sobě domů. Nemusíte se o svůj odpočinek dělit s cizími lidmi, jako je tomu v případě veřejných relaxačních center. U nás si snadno vyberete svého odpočinkového pomocníka, a to jen a jen pro vás.

Velké i pro osm lidí

Odpočívat ve vodě plné bublinek můžete sami, nebo jen s partnerem, či s přáteli nebo rodinou. Nabízíme různé velikosti, ze kterých si každý vybere tu svou. Vybírejte podle velikosti, nebo podle tvaru, protože máte k dispozici čtverec, obdélník, ale i netypické tvary. Co se týče barevných variant, můžete si vybrat tu, která se vám bude líbit, nebo která se bude nejvíce hodit do vašeho interiéru. Prohlédněte si naši nabídku na webu, nebo můžete navštívit některý z našich showroomů.