Bezpečí především? Dbejte povinností, které Vám ukládá zákon!

Znáte veškeré podmínky pro připojení elektrických zařízení v soukromých i komerčně užívaných objektech? Víte, jaká jsou nařízení vlády? Jste si vědomi svých povinností provozovatele elektrického zařízení? Elektroinstalace, elektrické ruční nářadí i připojené elektrické spotřebiče podrobí revizi prohlídkou i měřením a zkoušením speciálními přístroji ověřená firma. Nechejte si vypracovat doklad o revizi na adrese firmy, která zjišťuje […]

Znáte veškeré podmínky pro připojení elektrických zařízení v soukromých i komerčně užívaných objektech? Víte, jaká jsou nařízení vlády? Jste si vědomi svých povinností provozovatele elektrického zařízení? Elektroinstalace, elektrické ruční nářadí i připojené elektrické spotřebiče podrobí revizi prohlídkou i měřením a zkoušením speciálními přístroji ověřená firma. Nechejte si vypracovat doklad o revizi na adrese firmy, která zjišťuje technické stavy elektrických zařízení profesionálně, s kvalifikací a s bohatými zkušenostmi.

Naše kvalifikované služby revizních techniků mají mimořádnou hodnotu

Zárukami pro optimální posouzení stavu elektrického spotřebiče z hlediska bezpečnosti před úrazem elektrickým proudem jsou především zkušenosti. Ale také kvalifikaci revizních techniků, kteří jsou vybaveni nejen svými znalostmi z oboru elektrotechniky, ale kteří za sebou také mají prvotřídní přístrojové zázemí určené pro měření konkrétní bezpečnosti spotřebiče. A také v tomto směru lze firmu, která se v oboru neustále vzdělává a rozvíjí, ocenit.